menu refresh

15.08.2019 tarihli at yarışı programı


15.08.2019 tarihli Ankara at yarışı programı
1 nolu koşu 14:30 - Handikap 14/DHÖ /H1 - 4 Yaşlı Araplar - 2200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
HAKİMBABA KG K
4yaa
61,5
V.DEMİR
3
39
534195
2.
TUĞTEKİN KG SK
4yda
61,5
A.ÇELİK
8
39
294544
3.
UÇURAN DB
4ykk
60
H.ÇİZİK
5
36
309316
4.
ULTRA KG DB GKR
4yka
58
G.KOCAKAYA
1
32
027753
5.
SEVMURAT KG DB SK
4yka
58
M.BAYIR
7
32
406043
6.
ATLIKAN
4yaa
55
H.KILIÇARSLAN
4
26
059648
7.
RASGALDİ
4ykk
53
E.SİNCAN
6
22
904409
8.
ASİ BİLGİN
4ydk
51
HAKAN YILDIZ
9DS
18
933389
9.
EDATORUNU KG DB SK
4ykk
50
M.KESKİN
2
14
700509
2 nolu koşu 15:00 - ŞARTLI 5/DHT/Dişi - 4 ve Yukarı Araplar - 1900 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ATLAS ÇİÇEĞİ KG K
4yak
58
M.K.KUMBASAR AP
5
70
525412
2.
ALBUNEA KG SK
5ykk
60
A.ÇELİK
8DS
48
601249
3.
ZEYNEP SULTAN KG DB SK
4ykk
58
G.KOCAKAYA
3
42
634822
4.
AMANKAYA SK
7ydk
57
H.ÇİZİK
7
94
543607
5.
ŞERİFE ABLA KG DB SK BB
5ykk
57
S.ERKUŞ
2
35
572375
6.
MAHREM KG DB SK
6ykk
56
MÜS.ÇELİK
6
68
504546
7.
ŞEKERSULTAN SKG SK
5yak
55
MAHSUN TURAN AP
1
34
417894
8.
TETİNA KG
6ykk
56
E.SİNCAN
4
39
532703
3 nolu koşu 15:30 - Handikap 14/DHÖW /H2 - 3 Yaşlı Araplar - 1200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
YARIMADA SK
3yde
56
M.K.KUMBASAR AP
6
46
1
2.
KAYAKURT KG K
3yae
57
G.KOCAKAYA
11
44
89122
3.
HIZLI KURUŞ
3yae
56,5
H.ÇİZİK
1
43
132372
4.
DAĞDAĞAN SKG SK
3yke
55,5
MÜS.ÇELİK
4
41
50511
5.
EYMENEGE SKG SK
3yae
55,5
A.ÇELİK
9
41
2213
6.
KARAATEŞ KG SK
3yke
55,5
S.ERKUŞ
3
41
146633
7.
ATİKSOYLU KG
3yae
53
M.KESKİN
8
36
522155
8.
KAYALASKA KG SK
3yke
53
HAKAN YILDIZ
5
36
614732
9.
KESVACANGÜN SK
3yad
53
H.KILIÇARSLAN
10
36
116
10.
MAKALİD DB SK
3yde
52
M.G.ARSLAN AP
2
34
397417
11.
NİSANOĞLU KG DB SK
3yke
51,5
E.SİNCAN
7
33
6921
4 nolu koşu 16:00 - Maiden - 2 Yaşlı İngilizler - 1600 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DEEP RISE KG K DB
2yde
57
H.ÇİZİK
2
0
8
2.
DEMİRKURT K
2yde
57
M.BAYIR
1
30
952367
3.
GUMBALL KG
2yde
57
G.KOCAKAYA
4
0
3
4.
SECRET BLOOD SK
2yde
57
A.ÇELİK
3
34
734224
5.
WOUND HURF FULL KG SK BB
2yde
57
Ö.YILDIRIM
10
21
554
6.
BOSENDRA DB
2ydd
55
H.KILIÇARSLAN
6
0
66
7.
ERTEN STAR KG K
2ydd
55
E.SİNCAN
5
0
6
8.
HAFOCAN KG DB SK
2ydd
54
MAHSUN TURAN AP
7
28
95533
9.
LILI MARLEEN KG
2ydd
55
MÜS.ÇELİK
9
0
24
10.
SALT NAME KG DB SK
2ydd
51
E.ÇANKAYA AP
8
0
7
5 nolu koşu 16:30 - Handikap 16/DHÖW /H1 - 4 ve Yukarı Araplar - 1600 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DÖVER KG DB SK
5yka
62
MAHSUN TURAN AP
2
74
313892
2.
TURBOCU KG DB
7yaa
56,5
E.ŞİMŞEK AP
1
67
228351
3.
YAKUTİYE
5yka
57
M.K.KUMBASAR AP
8
66
621757
4.
GÜNYELİ KG K GKR
4yak
56
M.AKYAVUZ
9DS
64
031441
5.
ACARTÜRK
5yka
55
A.ÇELİK
5
58
832232
6.
BERKUK KG
6yak
51,5
H.ÇİZİK
4
51
357824
7.
CABBARREİS KG DB SK
5yka
50
MÜS.ÇELİK
7
48
174348
8.
GAZINÇ DB SK
5yda
50
E.SİNCAN
3
47
562307
9.
ARAYEKYİ KG SK
5yak
50
HAKAN YILDIZ
10DS
39
073136
10.
ROSEMARY KG
4yak
50
M.BAYIR
6
34
553335
6 nolu koşu 17:00 - KV-8/DHT - 4 Yaşlı Araplar - 1400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ÇAKMAKŞAH K DB
4yka
58
M.BAYIR
7DS
74
114511
2.
LOKUM OĞLU KG SK
4yka
58
MÜS.ÇELİK
4
77
952123
3.
SAKALAYDIN KG DB SK
4yka
58
G.KOCAKAYA
1
86
641231
4.
SIKINTI YOK KG K DB
4yaa
58
K.TOKAÇOĞLU
6
90
225812
5.
TAMERŞAH KG
4yka
58
M.AKYAVUZ
3
53
232323
6.
YARAMAZ KG DB
4yka
58
A.KURŞUN
2
58
326344
7.
MAVİ BAHAR KG SK
4ydk
56
A.ÇELİK
5
85
326293
7 nolu koşu 17:30 - Handikap 16 /H1 - 3 Yaşlı İngilizler - 2000 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
SOLOMON SK
3yae
60,5
MAHSUN TURAN AP
6DS
55
641406
2.
EL RAPIDO KG DB
3yae
61
MÜS.ÇELİK
4
54
261413
3.
KING OF ODESSA KG SK
3yde
57,5
D.KAYA AP
3
51
894827
4.
ROUGHNECK K
3yde
57
S.ERKUŞ
1
46
821331
5.
CUCUPA KG K
3ydd
55
H.ÇİZİK
7DS
42
102738
6.
DAVIDE DB
3yae
55
A.KURŞUN
2
42
134562
7.
CASH TO MASTER
3yde
53,5
E.SİNCAN
5DS
39
74105
8 nolu koşu 18:00 - ŞARTLI 3/Dişi - 3 ve Yukarı İngilizler - 2200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AKDERE KG DB SK
4ykk
56
İS.DEMİR AP
2
38
238660
2.
BATHSHEBA KG K
4ydk
60
K.TOKAÇOĞLU
7
43
346456
3.
MADE IN FOÇA DB SK
4ydk
60
Ö.YILDIRIM
5
81
336741
4.
SOUR TIMES K DB
4ydk
57
M.K.KUMBASAR AP
11DS
41
433481
5.
ALBUSE SK
4yak
57
U.TEMUR
8
37
853352
6.
DİABOLİK KG DB SK
4ydk
57
H.KILIÇARSLAN
6
27
668684
7.
İSKEÇE KG K DB
4ydk
53
M.G.ARSLAN AP
3
11
070800
8.
ORPHAN GIRL DB SK YP
3ydd
57
A.KURŞUN
9DS
27
455567
9.
PEARL GEM KG DB
4ydk
57
G.KOCAKAYA
1
60
392866
10.
VICTORY CRY KG K
4ydk
57
S.ERKUŞ
10DS
38
657725
11.
JESSAMINE KG SK
3yad
54
MAHSUN TURAN AP
4
37
344840
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç