menu refresh

13.09.2019 tarihli at yarışı programı


13.09.2019 tarihli İstanbul at yarışı programı
1 nolu koşu 16:45 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1300 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BENİM KG DB SK
3yke
53
SER.YILDIZ AP
7
28
428453
2.
ÇEVİKSOY KG K
3yke
57
A.SÖZEN
1
0
6
3.
İBRİŞİM SK
3yke
57
A.KAÇMAZ
5
18
847774
4.
SÜLÜNBİKE KG SK
3yae
57
D.YILDIZ
3
18
840
5.
TAKİEFE KG DB
3yke
57
A.KURŞUN
8
25
78433
6.
ALARAGÜLÜ KG SK
3yad
53
A.İNCİ AP
4
10
495796
7.
BEDİRLİ KIZ SK
3yad
55
M.KAYA
9
27
638482
8.
BUKETİM KG K
3ykd
51
K.GÖKÇE AP
10DS
27
994442
9.
MUTLUEDEN KG SK
3ydd
55
V.KAPLAN
2
8
89000
10.
SATILAY KG DB
3yad
55
B.AVERBAK
6
9
086098
2 nolu koşu 17:15 - Handikap 16 /H1 - 3 ve Yukarı İngilizler - 1200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
TAYYİPHAN K
4yaa
63
G.KOCAKAYA
8
73
661112
2.
LADY LUXOR SK
4ydk
48
İ.S.SÖĞÜT AP
4
49
11
3.
NAÇAL KG K
5yda
58
A.SÖZEN
9DS
63
225122
4.
LADY BOURBON DB SK
4ydk
56
E.YAVUZ
3
59
646132
5.
DERİN DİYAR SKG SK
3yad
51
MER.ÇELİK AP
2
58
843116
6.
DIRTY GIRL DB SK
4ydk
50
MÜS.ÇELİK
6
47
093523
7.
ELLIANNA (IRE) SK
4ydk
50
M.HAMEDİ
7
41
120808
8.
SAMOTHRAKI SKG SK BB
4ydk
50
A.ASLAN
1
37
744371
9.
FERYUS (IRE)
4yda
50
G.YILDIZ
5
35
6617
3 nolu koşu 17:45 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1300 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ADAMINDİBİ KG
3yae
53
H.YOLAÇICI AP
7
0
7
2.
ATILGAN AĞA DB SKG SK
3yke
57
G.YILDIZ
11
0
3
3.
ESKİHİSAR KG K GKR
3yke
57
MÜS.ÇELİK
3
27
536
4.
KURT SAVAŞ KG DB SK
3yke
54
D.KAYA AP
1
10
6707
5.
O BİR REİS KG
3yke
57
A.SÖZEN
5
0
6
6.
ASPURÇE SK
3ykd
55
S.BOYRAZ
10
0
3
7.
BOĞDAN KG SK
3ykd
51
B.ÇIĞLA AP
9
0
39
8.
GÜZİNCAN KG SK
3ydd
55
D.YILDIZ
2
29
07237
9.
KAYAKAMASI SKG SK
3yad
51
M.A.ÇETİN AP
8
0
-
10.
MONDIALEKAYA KG DB SK
3yad
55
HAKAN YILDIZ
6
21
759357
11.
VARNA KG SK
3ykd
55
G.KOCAKAYA
4
0
3
4 nolu koşu 18:30 - ŞARTLI 3 - 2 Yaşlı İngilizler - 1400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
RIVER LIFE KG K
2yae
59
D.YILDIZ
2
46
6114
2.
HÜSNİ K SKG YP
2yae
57
A.ASLAN
1
41
13
3.
DURU KIZIM K BB
2yad
50
MER.ÇELİK AP
3
0
25
5 nolu koşu 19:00 - Handikap 14/DHÖ /H2 - 3 Yaşlı Araplar - 1300 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
UÇAN ABLA KG K
3ykd
58
S.BOYRAZ
7
49
462179
2.
AYSEL ANA KG
3ykd
57
G.KOCAKAYA
2
47
139218
3.
BALALAYKA KG SK
3yae
56
A.SÖZEN
5
45
1
4.
SABAHAN GELİN
3ykd
55
E.YAVUZ
9
43
212242
5.
ÖZGÜRFATİH KG K DB
3yke
54,5
D.YILDIZ
1
42
201666
6.
CÖMERTOĞLU KG K
3yae
53,5
M.KAYA
10
40
041
7.
KRALONUR KG K
3yde
50,5
B.ÇIĞLA AP
11
40
143377
8.
ÇELİKMAVİ KG DB
3yae
56
H.KAPLAN AP
3
47
546041
9.
ARAPOVİÇ KG DB SK
3yke
51,5
A.ASLAN
4
36
183667
10.
MEMİŞ BABA KG
3yke
51,5
A.KAÇMAZ
8
36
6241
11.
KARARLITAY KG
3yad
50,5
B.AVERBAK
6
34
755569
6 nolu koşu 19:30 - Handikap 15/DHÖW /H1 - 4 ve Yukarı Araplar - 1900 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
MUHSİN K DB
4yaa
60
F.ARSLAN AP
1
53
851174
2.
ŞAHİNŞEVKET KG DB
5yka
61,5
G.KOCAKAYA
7
46
254126
3.
ASLANSÜTÜ KG K DB
7yag
57
D.KAYA AP
12DS
41
166766
4.
BAWEPİR KG
5yaa
59
MÜS.ÇELİK
6
41
874937
5.
HASAN ABİ K DB
8yaa
58
E.YAVUZ
10
39
419044
6.
OĞULCANIM KG
5yka
57
İ.SOYAD
4
37
077970
7.
ŞEKERSULTAN SKG SK
5yak
57
M.MANAV AP
2
41
894351
8.
NEŞETİM KG DB
5yka
53
A.KAÇMAZ
9
29
042508
9.
BİLGİNHAN KG SK
4yka
50
G.YILDIZ
8
25
632880
10.
BABA NAKKAŞ KG DB
4yka
50
GÖK.BEKTAŞ
13DS
23
044787
11.
ŞAHIMSIN KG K DB GKR
4yaa
50
B.AVERBAK
11DS
20
965078
12.
OĞLUM HÜSO KG
4yka
50
M.HAMEDİ
5
18
058070
13.
ESKİ KÖYLÜ SK
8yaa
50
K.GÖKÇE AP
3
15
459450
7 nolu koşu 20:00 - SATIŞ 2 - 3 ve Yukarı İngilizler - 1900 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ESKAYRA
5yda
60
M.KAYA
8
90
744494
2.
MAGIC RAMPER K
4yda
60
GÖKH.GÖKÇE
10DS
77
423445
3.
REKOR SKG SK
5yaa
60
D.YILDIZ
3
60
684667
4.
CESİHAN KG
4yda
58
MÜS.ÇELİK
6
27
536753
5.
PLOVDIV DB SK
4yda
57
MER.ÇELİK AP
9DS
28
909002
6.
TORPEDO SK
5yda
57
G.KOCAKAYA
4
31
645229
7.
DIRTY WOMAN KG DB SK
4ydk
56
A.SÖZEN
1
46
376972
8.
MORTODELA KG K DB
5yda
56
A.KURŞUN
5
74
078454
9.
KRAL ANTEP SKG
3yde
54,5
M.HAMEDİ
7
5
80879
10.
LONGSTAR SK
4ydg
53
A.KAÇMAZ
2
28
857525
8 nolu koşu 20:30 - Handikap 17 /H1 - 3 Yaşlı İngilizler - 2200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
GÖRKEM SKG SK
3yae
62
İ.SOYAD
5
69
246843
2.
TURKISH RANSOM DB SK
3ydd
58,5
H.ŞİMŞEK
2
62
221135
3.
APOPHIS KG K
3yae
57,5
MÜS.ÇELİK
3
60
267445
4.
MAGNUS DB SKG SK
3ydg
57,5
G.KOCAKAYA
6
60
649371
5.
BEST OF HAZAL KG K
3ydd
51,5
AH.ARSLAN
7DS
48
018718
6.
DOĞA KANUNU KG DB
3yde
51
M.HAMEDİ
1
47
293442
7.
RING OF FIRE KG DB SK
3yde
50,5
HAKAN YILDIZ
4
46
834251
9 nolu koşu 21:00 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1300 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AKÇAKOCA BEY
3yke
57
İ.SOYAD
8
0
60
2.
DOĞANALP KG DB
3yke
57
D.YILDIZ
2
0
80
3.
SADECEİZLE KG SK
3yae
57
G.YILDIZ
6
4
00809
4.
UZAK ARA KG SK
3yae
54
D.KAYA AP
5
15
96048
5.
YURTHAN KG
3yde
55
MER.ÇELİK AP
10DS
0
6
6.
ALTIN ZELE KG K
3ydd
55
M.AKYAVUZ
4
29
223
7.
BAŞANSOY KG SK
3ykd
51
K.GÖKÇE AP
1
25
28704
8.
KAYAKÖŞE KG SK
3ykd
55
HAKAN YILDIZ
9
10
450577
9.
RENGİN ABLA SKG SK
3yad
55
A.ASLAN
7
13
656
10.
STORM COLT SK
3yad
55
B.AVERBAK
3
15
09500
10 nolu koşu 21:30 - ŞARTLI 3/DHÖW - 4 ve Yukarı Araplar - 1200 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
YURDAKUL KG K DB
5yda
55
F.ARSLAN AP
13
54
029174
2.
HASTİKOĞULLARI KG SK
4yka
55
D.KAYA AP
10
33
801260
3.
OLRIC KG SK GKR
4yka
58
B.AVERBAK
12
38
261047
4.
ARAYEKYİ KG SK
5yak
53
M.S.ÇELİK AP
17DS
37
136003
5.
RIŞVANOĞLU KG K
5yaa
57
A.SÖZEN
18DS
42
282007
6.
RUSDAMAT KG SK
5yaa
55
H.KAPLAN AP
2
75
760582
7.
BALTACI SK
7yaa
52
B.ÇIĞLA AP
14
65
409660
8.
MİRZALAĞA SKG SK
6yka
56
A.KAÇMAZ
8
48
080754
9.
ULUBATUR KG
4yka
56
A.KURŞUN
15DS
67
569432
10.
ÇELİKŞAH KG SK
4yka
55
A.ASLAN
1
46
000660
11.
HABERLİ KG K DB
5ydk
54
M.HAMEDİ
5
23
090000
12.
KEVİR KG SK
4yka
58
MER.ÇELİK AP
6
34
061683
13.
HAKKAK KG K
4yaa
54
Y.YALVAN AP
11
26
659080
14.
DERİNDENİZ
4ydk
53
D.YILDIZ
16DS
35
466207
15.
KAYABERT KG
4yka
52
E.AVŞAR AP
4
41
7137
16.
AÇIK DENİZ KG
6yaa
56
G.YILDIZ
9
44
010000
17.
HURŞİT
5yaa
53
M.MANAV AP
3
17
703509
18.
TAÇSIZ KRAL KG K
4yka
55
İ.SOYAD
7
0
-
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç