menu refresh

12.07.2020 tarihli at yarışı programı


12.07.2020 tarihli Adana at yarışı programı
1 nolu koşu 17:15 - Maiden - 2 Yaşlı İngilizler - 1100 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
CRO MAGNON K
2yde
55
M.K.KUMBASAR AP
9DS
0
-
2.
ÇETEBAŞI KG K
2yde
57
M.DOĞAN
7
0
7
3.
DİPÇİN SKG SK
2ydd
51
M.ÖZDEMİR AP
6
0
04
4.
EURASIA SKG SK
2ydd
55
M.BAYDAN
8
0
43
5.
GÜL ŞERBETİ SKG SK
2ydd
55
H.PARILDAR
4
0
-
6.
GÜLSENUR KG DB SK
2yad
55
N.ALTIN
5
0
4
7.
KING GIRL DB SKG SK
2yad
55
E.SİNCAN
3
0
53
8.
PRENSES HİRA KG SK
2ydd
55
A.C.BİNİZETOĞLU
1
0
24
9.
SHABBY SK
2ydd
55
S.KAPLAN
2
0
2
2 nolu koşu 17:45 - ŞARTLI 5/DHÖW - 4 ve Yukarı Araplar - 1300 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DALİCİM KG DB SK
7yka
55
E.SİNCAN
5
80
946743
2.
REİSOĞLU KG DB GKR
6yka
55
F.YARDIMCI
7
90
655854
3.
SATANHAN KG
6yka
55
N.ALTIN
6
101
344031
4.
TUĞBEY KG
7yaa
55
M.BAYDAN
10DS
87
998349
5.
YETİM AHMET KG DB
6yda
55
M.AKYAVUZ
9DS
100
537344
6.
MAMİ KG K
4yka
55
H.PARILDAR
8DS
21
950976
7.
SONYALAZ KG K DB
4yka
54
E.ÇANKAYA AP
3
31
551060
8.
CANIM ÇİDEM K
8ykk
53
A.KAÇMAZ
1
65
215549
9.
ÇILGIN SERDAR KG K
4yaa
54
F.R.BEBEK
4
27
160090
10.
NARŞERBETİ KG K
5yak
55
M.DOĞAN
2
22
556706
3 nolu koşu 18:30 - Handikap 17/DHÖW /H2 - 4 ve Yukarı Araplar - 2100 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
SABRİNİN ATI KG K
7yaa
63
F.YARDIMCI
8DS
80
559332
2.
HÜNKAROĞLU
9yaa
57
MAHSUN TURAN AP
7DS
70
489902
3.
ŞENALP KG K
6yaa
58,5
M.AKYAVUZ
1
71
881152
4.
CANDOSTUM KG K DB
8yaa
53
N.ALTIN
4
60
080509
5.
SUKAYA KG DB SK
4yka
50
A.KAÇMAZ
2
57
223123
6.
YAKUTİYE
6yka
51
F.R.BEBEK
6
56
878503
7.
PRATİK NEVZAT SKG SK
7yda
50
M.K.KUMBASAR AP
3
49
964034
8.
PALA SALİH K DB
5yka
50
M.A.SOLMAZ
5
42
501636
4 nolu koşu 19:00 - Handikap 16 /H2 - 3 Yaşlı İngilizler - 1400 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DELİ TAHİR KG SK
3yde
61,5
M.AKYAVUZ
5
64
323214
2.
DEM DEM SK
3yae
57,5
F.YARDIMCI
3
56
451521
3.
DEMİR KRAL DB SKG SK
3yde
53,5
H.KILIÇARSLAN
8
48
212166
4.
ALATA KG DB SK
3ydd
52
E.SİNCAN
10DS
45
153601
5.
HAKİMŞAH KG DB SK
3yde
50
VEDAT ABİŞ AP
2
45
142243
6.
OĞLUM MERİÇ SK BB
3yde
50
M.A.SOLMAZ
1
41
143355
7.
SERAP GIRL KG SK
3ydd
50
A.KAÇMAZ
4
39
133664
8.
KARA SERSERİ
3yde
50
M.KESKİN
9
38
555052
9.
DEEP RISE DB SKG SK
3yde
50
M.K.KUMBASAR AP
7
37
145327
10.
CANKARDEŞLER KG K DB
3yde
50
E.TUNÇ
6
28
078007
5 nolu koşu 19:30 - Handikap 16 /H2 - 4 ve Yukarı İngilizler - 1300 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
MY SWETY BOY KG DB SK
6yaa
60
E.ŞİMŞEK AP
4
69
529790
2.
NEW ALAÇAT KG DB SK
9yda
62,5
F.YARDIMCI
10
68
800413
3.
TİPİTİP DB SKG SK
4yda
61,5
V.DEMİR
7
66
433397
4.
CİHANA BEDEL DB SKG SK
5yda
60
M.DOĞAN
1
63
661807
5.
SUMMER PICTURES KG
6ydk
57
H.ÇANAKÇI AP
2
61
875121
6.
PUZZLE DB
5ydk
56
A.KAÇMAZ
8
55
259487
7.
YOLDAŞKAYA KG DB SK
4yaa
56
E.SİNCAN
3
55
725717
8.
SZIGETVAR DB SK
4ydg
50
F.R.BEBEK
12
43
469040
9.
DOCTOR HOUSE KG DB SK
7yaa
50
B.KILINÇ
11
38
735095
10.
RENTELE KG K DB
4yda
50
M.A.SOLMAZ
5
37
080336
11.
CAPE TOWN DB SKG SK
5yda
50
H.KILIÇARSLAN
9
35
505005
12.
ALBUSE DB SK
5yak
50
M.KESKİN
6
33
677788
6 nolu koşu 20:00 - ŞARTLI 4 - 4 ve Yukarı İngilizler - 1400 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
FAST NAVY DB SK
4yda
58
A.KAÇMAZ
6
49
161383
2.
MISTER RAIN DB SK ÖG BB
6yda
58
M.AKYAVUZ
7DS
72
137676
3.
ŞANSLI ÇOCUK KG K
4yda
56
B.KILINÇ
8DS
70
475051
4.
ZANAPALI KG K
4yda
56
F.YARDIMCI
4
89
142726
5.
CAMPS BAY KG DB
6ydg
55
M.DOĞAN
2
22
000700
6.
PASTOR (USA) KG DB
5yda
52
M.K.KUMBASAR AP
5
68
383258
7.
SHUTKA (IRE) DB SKG SK
7yda
55
V.DEMİR
10DS
46
627888
8.
SKY MOON KG DB SK
4yka
54
E.SİNCAN
9DS
75
553600
9.
STEEL MATADOR
4yaa
54
M.BAYDAN
1
28
328080
10.
BREAK POINT KG DB SK
5yda
54
F.R.BEBEK
3
14
099647
7 nolu koşu 20:30 - KV-8 - 3 Yaşlı İngilizler - 2000 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
FAST RUNNER KG K
3yde
58
B.KILINÇ
3
39
70172
2.
QUEIMADA GRANDE SKG SK
3yde
58
A.KAÇMAZ
5
50
554116
3.
SHOPAR DB
3yde
58
M.A.SOLMAZ
6
36
551
4.
SPEED FORCE DB SKG SK
3yde
58
E.SİNCAN
2
44
23124
5.
TİMSAH SKG SK
3yde
58
M.AKYAVUZ
9DS
36
641445
6.
UĞURBEY SKG SK YP
3yae
58
U.TEMUR
4
54
60111
7.
MY LEAH
3yad
56
MUSA DEMİR
1
42
247524
8.
ALTAN ABİ KG
3yde
58
V.DEMİR
8DS
28
480194
9.
OĞLUM KARAHAN KG SK
3yde
58
E.ŞİMŞEK AP
7
5
900
8 nolu koşu 21:00 - Maiden - 2 Yaşlı İngilizler - 1100 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ÇARŞA AĞASI KG K
2yde
57
A.KAÇMAZ
9
0
-
2.
PUIGDEMONT KG SK
2yde
57
M.AKYAVUZ
5
0
-
3.
ALMİRA LİNDA KG
2ydd
55
M.A.SOLMAZ
7
0
94
4.
AŞK DELİSİ SKG SK
2ydd
55
F.R.BEBEK
10
10
656
5.
BROKOLİ KG K ÖG
2yad
55
M.DOĞAN
2
0
9
6.
CLOTILDA KG K
2ydd
55
M.BAYDAN
1
0
5
7.
ELEANOR RIGBY KG SK
2ydd
55
E.SİNCAN
3
0
-
8.
KOSOVA GÜNEŞİ KG SK
2yad
55
E.TUNÇ
4
0
33
9.
SERPEŞE KG DB SK
2yad
51
N.DEMİR AP
8
0
64
10.
SİVERFONG SKG SK
2ydd
52
E.AKKILIÇ AP
6
0
-
9 nolu koşu 21:30 - ŞARTLI 3/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1100 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
IŞILINOĞLU KG
3yke
59
M.AKYAVUZ
2
36
831
2.
KENANHAN
3yae
55
E.ÇANKAYA AP
10
40
1
3.
ÖZÜMCAN KG K
3ykd
58
B.KILINÇ
3
37
21
4.
YENERSULTAN KG K GKR
3yad
58
V.DEMİR
8
46
1
5.
ALİBEĞ KG K
3yae
57
H.POLAT
11
33
21
6.
DİKME AĞASI KG SK
3yke
57
F.YARDIMCI
9
38
12
7.
KAYAKARDEŞLER SKG SK
3yke
57
F.R.BEBEK
5
38
91
8.
CANIMSIN DİLBER KG K DB
3yae
55
A.KAÇMAZ
1
37
1
9.
GARDAL GÜLÜ KG K
3yad
53
Y.CENGİZ AP
7
36
41
10.
DİLBER AĞAM KG K
3yke
54
H.KILIÇARSLAN
12
0
3
11.
URFA KRALI SK
3yke
55
M.DOĞAN
6
10
080
12.
SARRAFKIZ SKG SK
3ydd
52
T.BALİ AP
4
0
-
13.
ADANA ZAMBAĞI KG K
3ykd
55
A.ŞAŞMAZ AP
13
0
-
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç