menu refresh

14.07.2020 tarihli at yarışı programı


14.07.2020 tarihli Ankara at yarışı programı
1 nolu koşu 13:00 - ŞARTLI 5/DHÖW - 4 ve Yukarı Araplar - 1600 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
TAŞRALI DB
6yaa
58
A.ÇELİK
4
76
143713
2.
ÇAKMAKŞAH K DB
5yka
57
M.BAYIR
6DS
79
483922
3.
ERKMEN KG DB
8yka
56
G.KOCAKAYA
5
99
531101
4.
İDEALİST KG SK
7yka
56
MÜS.ÇELİK
1
82
313934
5.
MONTEGO KG
8yaa
54
M.K.KUMBASAR AP
3
84
550051
6.
STARBİR KG
6yda
56
M.AKYAVUZ
2
80
562822
2 nolu koşu 13:30 - ŞARTLI 1 - 2 Yaşlı İngilizler - 1100 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ANADOLU ASLANI KG K
2yde
57
M.BAYIR
7
0
-
2.
GOSPODIN SK YP
2yde
57
G.KOCAKAYA
1
0
-
3.
OOKAZI
2yde
57
M.AYGÜN AP
2
0
-
4.
OSMAN BEY SKG SK
2yae
57
B.KILINÇ
5
0
-
5.
TRON KG SK
2yde
57
A.SÖZEN
8
0
-
6.
WIN THE RACE K
2yde
57
Ö.YILDIRIM
11
0
-
7.
MANDALORIAN K
2ydd
55
E.SİNCAN
4
0
-
8.
MIZRAK KIZ SKG SK
2ydd
55
A.KAÇMAZ
9
0
-
9.
NORTHERN SKY KG K
2ydd
55
S.BOYRAZ
6
0
-
10.
PIXY KG K
2ydd
55
M.AKYAVUZ
3
0
-
11.
PLUVIA YP
2ydd
55
MÜS.ÇELİK
10
0
-
3 nolu koşu 14:00 - Handikap 16/Dişi /H1 - 4 ve Yukarı İngilizler - 1300 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
LADY TULPAR
6yak
60
E.ÇANKAYA AP
8DS
75
533445
2.
CHANCE OF MELOŞ SKG SK
4yak
59,5
E.ŞİMŞEK AP
3
74
114817
3.
BOLT GIRL SKG SK
4ydk
62
M.AKYAVUZ
9DS
73
261530
4.
DIDONATO KG SK
5ydk
57
K.DEMİREL AP
7DS
69
178515
5.
ROTASIZ SEYYAH DB SK BB
4yak
60
A.ÇELİK
10DS
69
132304
6.
ERENDIRA DB SKG SK
6ydk
51,5
MÜS.ÇELİK
2
52
636479
7.
FEARLESS GIRL KG K
4ydk
50
M.HAMEDİ
6
45
161327
8.
BELENUS SK
4yak
50
M.A.SOLMAZ
5
43
162060
9.
RIO BLONDIE DB SKG SK
5yak
50
E.SİNCAN
4
37
258003
10.
KARMA FELSEFESİ DB SK
4yak
50
A.KAÇMAZ
1
32
725384
4 nolu koşu 14:30 - ŞARTLI 3 - 4 ve Yukarı İngilizler - 2000 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BEHRAMKALE SK
9yaa
57,5
M.G.ARSLAN AP
7DS
93
216252
2.
HIGH PRESSURE KG DB
5yda
56,5
B.KILINÇ
3
75
674206
3.
EREN EFENDİ KG DB SK ÖG
6yaa
55,5
M.AKYAVUZ
6DS
80
233493
4.
ÖMER IN MY HEART KG DB SK
5yda
55,5
Ö.YILDIRIM
5DS
95
162364
5.
OSMAN BABA SK
4yaa
53
M.K.KUMBASAR AP
2
81
583384
6.
SUN OF DAY KG DB SK
4yka
55
A.SÖZEN
1
84
315742
7.
FLYING BIRD SK
7yak
53,5
G.KOCAKAYA
4DS
94
123325
5 nolu koşu 15:00 - ŞARTLI 4/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1000 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
KALAGAY KG K DB
3yke
57
U.TEMUR
4
48
1
2.
TUNCER KG K
3yae
57
G.KOCAKAYA
7
50
13
3.
BOĞAZKESEN KG DB
3yke
55
A.ÇELİK
5
40
31
4.
BUNİYABİR
3ykd
55
MAHSUN TURAN AP
6
42
21
5.
ÇIĞGÜZELİ KG SK
3ydd
55
MÜS.ÇELİK
2
46
1
6.
UÇANDEDE KG K
3yke
55
A.SÖZEN
3
43
415
7.
KINALI SULTAN KG SK
3yad
53
A.KAÇMAZ
1
39
1
6 nolu koşu 15:30 - ŞARTLI 1 - 2 Yaşlı İngilizler - 1100 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BARONIAL KG SK
2yae
57
A.ÇELİK
1
0
-
2.
CAPTAIN SWING
2yae
57
Ö.YILDIRIM
3
0
-
3.
CONSTANT
2yde
57
M.A.SOLMAZ
2
0
-
4.
POWER SMELL KG SK
2yde
57
MÜS.ÇELİK
5
0
-
5.
SER PEHLİVAN KG K DB
2yde
57
A.KAÇMAZ
6
0
-
6.
ABİSİNİN GÜLÜ KG SK BB
2ydd
55
G.KOCAKAYA
10
0
-
7.
EGEKIZI KG K
2yad
55
M.AKYAVUZ
9
0
-
8.
LEROS SK BB
2ykd
55
A.SÖZEN
8
0
-
9.
SHANNARA
2ydd
55
M.AYGÜN AP
4
0
-
10.
WIDOW LADY KG K
2yad
55
MAHSUN TURAN AP
7
0
-
7 nolu koşu 16:00 - KV-6/Dişi - 3 Yaşlı İngilizler - 2200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AMBUSHER DB ÖG
3yad
56
A.ÇELİK
9
52
537013
2.
STARI GRAD KG DB SK
3ydd
56
E.SİNCAN
5
41
223332
3.
WIND SK
3ydd
56
M.AKYAVUZ
6
53
241022
4.
BEAUTY SUN SK
3ydd
55
A.KAÇMAZ
7
52
151517
5.
HAFOCAN KG DB SK
3ydd
55
MAHSUN TURAN AP
8
47
261936
6.
SPIRIT OF THE SKY SK
3yad
55
S.BOYRAZ
2
43
457312
7.
AZRA GIRL K
3ydd
54
A.SÖZEN
4
42
8372
8.
PRAGYA KG K
3ydd
54
Ö.ORDU AP
3
36
442314
9.
SİYAH İNCİ KG K
3ydd
54
H.KARATAŞ
1
65
141385
8 nolu koşu 16:30 - KV-6 - 3 Yaşlı İngilizler - 2200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
EXTRAVAGANT KG K
3yae
58
MÜS.ÇELİK
1
73
111133
2.
GRANDE AQUILA YP BB
3yae
58
H.KARATAŞ
7
63
211481
3.
BABAOKTAY KG DB SK
3yde
55
S.BOYRAZ
8DS
52
22191
4.
FAST FANTASTIC KG K
3yde
55
E.SİNCAN
9DS
38
242461
5.
KEREM EYLE SK
3yde
55
A.ÇELİK
5
57
116342
6.
POWERMAN
3yde
55
G.KOCAKAYA
3
40
2421
7.
BLACK MERT DB SKG SK
3yde
54
M.AKYAVUZ
4
39
685481
8.
KING ATLAS DB
3yde
54
A.KAÇMAZ
6
29
792343
9.
PRINCE ANATOLIAN DB
3yde
54
U.TEMUR
2
47
182719
9 nolu koşu 17:00 - KV-7 - 2 Yaşlı İngilizler - 1200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AMADIS SK
2yde
54
H.KARATAŞ
5
48
1
2.
GÜLÜM OSMAN KG
2yde
53
M.BAYIR
6
0
33
3.
ÜNLÜ MY DAUGHTER KG SK
2ydd
53
Ö.YILDIRIM
2
49
611
4.
EFSANE AŞK KG SK
2ydd
54
A.SÖZEN
7
0
52
5.
GLITZY SK
2ydd
52
MÜS.ÇELİK
3
46
21
6.
NEW SECRET K
2yad
51
H.KILIÇARSLAN
4
48
1
7.
TOPÇU HANIM KG SK
2ydd
51
A.KAÇMAZ
1
40
421
10 nolu koşu 17:30 - ŞARTLI 1 - 2 Yaşlı İngilizler - 1100 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ALLÖŞŞŞ SK
2yae
57
H.KARATAŞ
1
0
-
2.
ALPERENBEY KG K
2yde
57
A.KAÇMAZ
3
0
-
3.
IP MAN K BB
2yde
57
A.SÖZEN
4
0
-
4.
SPENCER DB
2yae
57
G.KOCAKAYA
6
0
-
5.
YEĞENİM AZAD KG SK
2yde
57
M.K.KUMBASAR AP
8
0
-
6.
CHROME HEART KG SK
2yad
55
E.SİNCAN
7
0
-
7.
CULLINAN SK
2ydd
55
Ö.YILDIRIM
5
0
-
8.
MELİNAM SK
2yad
55
A.ÇELİK
9
0
-
9.
MERVE ANA K
2ydd
55
M.AKYAVUZ
10
0
-
10.
SUDOKU KG K
2ydd
55
MÜS.ÇELİK
2
0
-
11 nolu koşu 18:00 - Handikap 15/DHÖW /H2 - 4 Yaşlı Araplar - 1600 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DERDİYOK KG DB
4yka
58,5
M.G.ARSLAN AP
3
53
434261
2.
OKTAYINOĞLU KG K
4yaa
61,5
A.ÇELİK
12
53
344753
3.
GÖKLERİN GÜLÜ KG SK
4ykk
59
G.KOCAKAYA
4
48
637712
4.
MARDİNLİ KG
4yaa
55,5
A.SÖZEN
7
41
608012
5.
NAZARNAZ KG K DB
4ykk
53
A.KAÇMAZ
2
36
572450
6.
YILMAZ HOCA DB SK
4yaa
53,5
İ.KATAR AP
5
37
503334
7.
NESLİTAN KG DB SK
4ydk
52
M.K.KUMBASAR AP
14DS
36
332201
8.
CANBEŞİRCAN KG K
4yaa
51,5
M.KESKİN
9
33
402378
9.
ÖKTEM KG K
4yda
51
B.KILINÇ
6
32
884550
10.
BEGÜMTAY
4yak
50,5
H.KILIÇARSLAN
15DS
31
504004
11.
EŞREF KG K
4yda
50
N.DEMİR AP
13
27
010070
12.
ORKİ KG K DB
4yak
50
A.ÖZÇELİK AP
10
30
547409
13.
TURBONUN GÜLÜ KG K
4yak
52
H.BUDAK
8
34
024771
14.
SAFKAYA KG DB SK
4ykk
50
M.A.SOLMAZ
11
25
200400
15.
EMİRKEREM DB SKG SK
4yka
50
K.DEMİREL AP
1
12
66676
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç