menu refresh

01.12.2019 tarihli maçlar ve maç sonuçları

Sadece CANLI maç sonuçlarını görmek için tıklayın
Türkiye - Spor Toto SüperLig IY
-
14:00
Gaziantep BB
-
Denizlispor
-
16:30
Medipol Başakşehir
-
Antalyaspor
-
19:00
Trabzonspor
-
Galatasaray
Türkiye - TFF 1. Lig IY
-
14:00
Giresunspor
-
Adana D.spor
-
14:00
Ümraniyespor
-
Akhisar Belediye
-
16:30
Boluspor
-
Menemen Bld.
-
19:00
Altay
-
Eskişehirspor
İngiltere - Premier Lig IY
-
17:00
Norwich
-
Arsenal
-
17:00
Wolverhampton
-
Sheffield Utd
-
19:30
Leicester
-
Everton
-
19:30
Manchester Utd
-
Aston Villa
İspanya - La liga IY
-
14:00
Sevilla
-
Leganés
-
16:00
Athletic Bilbao
-
Granada
-
18:00
Espanyol
-
Osasuna
-
20:30
Getafe
-
Levante
-
23:00
Atletico Madrid
-
Barcelona
İtalya - Serie A IY
-
14:30
Juventus
-
Sassuolo
-
17:00
İnter
-
SPAL
-
17:00
Lazio
-
Udinese
-
17:00
Parma
-
Ac Milan
-
20:00
Napoli
-
Bologna
-
22:45
Verona
-
Roma
Almanya - Bundesliga IY
-
17:30
M. Gladbach
-
Freiburg
-
20:00
Wolfsburg
-
Werder Bremen
Fransa - Ligue 1 IY
-
17:00
Nantes
-
Toulouse
-
19:00
Rennes
-
St Etienne
Arjantin - Açılış Ligi IY
-
01:40
Boca Juniors
-
Argentinos Juniors
-
03:45
Newell's Old Boys
-
River Plate
-
23:10
San Lorenzo
-
Patronato
Avusturya - Bundesliga IY
-
16:30
Admira/Wacker
-
Salzburg
-
16:30
Altach
-
Wolfsberger
-
19:00
Lask Linz
-
Rapid Vienna
Belçika - Jupiler Lig IY
-
16:30
Oostende
-
Anderlecht
-
20:00
Standard
-
Cercle Brugge
-
22:00
Kortrijk
-
Gent
Brezilya - Brasileirao A IY
-
01:00
Botafogo
-
Internacional
-
01:00
Ceará
-
Atletico Paranaense
-
22:00
Avai
-
Fluminense
-
22:00
Goias
-
Fortaleza
-
22:00
Palmeiras
-
Flamengo
-
00:00
Atletico Mineiro
-
Corinthians
-
00:00
CSA
-
Bahia
Danimarka - SAS Ligaen IY
-
13:45
Kopenhag
-
Brondby
-
14:00
Randers FC
-
Sonderjyske
-
16:00
Horsens
-
Odense
-
18:00
Esbjerg
-
Aarhus
-
20:00
Aalborg
-
Hobro
Hollanda - Casino Eredivisie IY
-
14:15
Twente
-
Ajax
-
16:30
Utrecht
-
Waalwijk
-
18:45
Feyenoord
-
Zwolle
-
18:45
Az Alkmaar
-
Vvv Venlo
-
22:00
Emmen
-
Psv Eindhoven
Hırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi IY
-
19:30
Hajduk
-
Rijeka
İskoçya - Premier League IY
-
15:00
Ross County
-
Celtic
-
18:00
Rangers
-
Hearts
İsviçre - Süper Lig IY
-
18:00
Basel
-
Young Boys
-
18:00
FC Lugano
-
Servette FC
-
18:00
Luzern
-
St Gallen
Norveç - 1. Lig IY
-
20:00
Brann
-
Viking
-
20:00
Haugesund
-
Odds Bk
-
20:00
Kristiansund
-
Stromsgodset
-
20:00
Lillestrom
-
Sarpsborg
-
20:00
Mjondalen
-
Valerenga
-
20:00
Molde
-
Bodo Glimt
-
20:00
Rosenborg
-
Ranheim
-
20:00
Tromso
-
Stabæk
Meksika - Açılış Ligi Play-Off IY
-
04:00
Club Leon
-
Monarcas Morelia
-
06:05
Queretaro
-
Necaxa
Portekiz - Liga Sagres IY
-
18:00
Tondela
-
Belenenses
-
20:30
Setubal
-
Guimaraes
-
23:00
Gil Vicente
-
Sporting Lisbon
Rusya - Premiere League IY
-
16:30
Lokomotiv Moskova
-
Dinamo Moskova
-
19:00
Zenit St.Petersburg
-
Spartak Moskova
Yunanistan - Süper Lig IY
-
16:00
Panathinaikos
-
Asteras Tripolis
-
18:15
Aris
-
Lamia
-
18:15
Xanthi
-
Atromitos
-
20:30
Olympiakos
-
Paok
Romanya - Birinci Lig IY
-
17:00
Chindia Târgoviste
-
Academica Clinceni
-
20:00
AFC Hermannstadt
-
CFR Cluj
Ukrayna - Premier League IY
-
15:00
FC Desna Chernihiv
-
Oleksandria
-
15:00
Illychivets Mariupil
-
Shakhtar Donetsk
-
20:30
Olimpik Donetsk
-
Dinamo Kyiv
Polonya - Ekstraklasa IY
-
14:30
Rakow Czestochowa
-
Jagellonia
-
17:00
Lodzki KS
-
Cracovia Krakow
-
19:30
Wisla Krakow
-
Lechia Gdansk
Çek Cumhuriyeti - Czech Liga IY
-
16:30
Jablonec
-
Budejovice
-
16:30
Mlada Boleslav
-
Teplice
-
16:30
Viktoria Plzen
-
Bohemians 1905
-
19:00
Slavia Prag
-
MFK OKD Karvina
İngiltere - FA Cup IY
-
17:00
Blackpool
-
Maidstone United
-
17:00
Crawley Town
-
Fleetwood
-
17:00
Northampton
-
Notts County
-
17:00
Peterborough
-
Dover Athletic
İspanya - İkinci Ligi IY
-
14:00
Fuenlabrada
-
Cadiz
-
18:00
Oviedo
-
Rayo Vallecano
-
20:00
Elche
-
Santander
-
20:00
Lugo
-
Deportivo La Coruña
-
22:00
Extremadura
-
Las Palmas
İtalya - Serie B IY
-
17:00
Virtus Entella
-
Juve Stabia
-
17:00
Trapani
-
Chievo
-
23:00
Perugia
-
Pescara
Almanya - 2.Bundesliga IY
-
15:30
Heidenheim
-
Greuther Fürth
-
15:30
Darmstadt 98
-
Arminia Bielefeld
-
15:30
Sandhausen
-
Stuttgart
Avusturya - Erste Liga IY
-
12:30
Liefering
-
BW Linz
Hollanda - Jupiler Lig IY
-
16:30
De Graafschap
-
Go Ahead Eagles
Türkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup IY
-
13:00
Amed Sportif Faliyetler
-
Çorum Bld.Spor
-
13:00
Şanlıurfaspor
-
Anadolu Selçukluspor
-
13:30
Hacettepe
-
Pendikspor
-
13:30
İnegölspor
-
Afjet Afyonspor
-
13:30
Kırklarelispor
-
Manisa BB
-
13:30
Samsunspor
-
Sarıyer
-
13:30
Sancaktepe Bld.
-
Tarsus Idman Yurdu
-
13:30
Zonguldak Kömürspor
-
Buğsaşspor
Türkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup IY
-
13:00
Bayburt Grup Özel Idare
-
Eyüpspor
-
13:00
Elazığspor
-
Van Büyüksehir Bld.
-
13:00
Kahramanmaraşspor
-
Bodrum Bld.
-
13:30
Bandırmaspor
-
Ankara Demirspor
-
13:30
Karabükspor
-
Ergene Velimese Spor
-
13:30
Kastamonuspor
-
Sakaryaspor
-
13:30
Kirsehir Köy Hizmetleri
-
Sivas Dört EB
-
13:30
Niğde Belediyespor
-
Utaş Uşakspor
-
13:30
Tuzlaspor
-
Etimesgut Bld.
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 1 IY
-
13:00
24Erzincanspor
-
Tokatspor
-
13:30
68 Aksaray Belediyespor
-
Artvin Hopaspor
-
13:30
Ankara Adliyespor
-
Serik Belediyespor
-
13:30
Erzin Bld.
-
Orduspor
-
13:30
Manisaspor
-
Kızılcabölükspor
-
13:30
Silivrispor
-
Düzcespor
-
13:30
Tire 1922 Spor
-
Karaköprü Belediyespor
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 2 IY
-
13:00
Fatsa Bld.
-
Payas Bld.
-
13:30
Erbaaspor
-
Cizre Basra Spor
-
13:30
Kemerspor 2003
-
Elaziz Bld.
-
13:30
Kozan Bld.
-
Derince Bld.
-
13:30
B.Cekmece Tepecikspor
-
Ofspor
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 3 IY
-
13:00
Batman Petrolspor
-
Gölcükspor
-
13:00
1954 Kelkit Belediyespor
-
Malatya Yesilyurt Spor
-
13:00
Pazarspor
-
Diyarbakırspor
-
13:30
Bayrampasa
-
Nevsehirspor Gençlik
-
13:30
Darıca G.Birligi
-
Osmaniyespor 2011
-
13:30
Muglaspor
-
Y.Yozgatspor
-
13:30
Nazilli Bld.
-
Halide Edip Adivar
Almanya - 3.Bundesliga IY
-
15:00
Ingolstadt 04
-
SV Meppen
-
16:00
Unterhaching
-
1860 München
Macaristan - Liga NB1 IY
-
20:00
Kaposvar
-
Ferencváros
Almanya - Bölgesel Kuzey Ligi IY
-
16:00
FC Eintracht Norderstedt
-
FC St. Pauli Am.
-
16:00
TSV Havelse
-
SSV Jeddeloh
-
16:00
VfB Oldenburg
-
HSC Hannover
Paraguay - Kapanış Ligi IY
-
00:00
Olimpia
-
Deportivo Capiatá
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç