menu refresh

04.12.2019 tarihli maçlar ve maç sonuçları

Sadece CANLI maç sonuçlarını görmek için tıklayın
Türkiye - Ziraat Türkiye Kupası IY
-
13:45
Eyüpspor
-
Antalyaspor
-
18:30
Altay
-
Trabzonspor
-
20:45
Galatasaray
-
Tuzlaspor
İngiltere - Premier Lig IY
-
22:30
Leicester
-
Watford
-
22:30
Wolverhampton
-
West Ham
-
22:30
Manchester Utd
-
Tottenham
-
22:30
Chelsea
-
Aston Villa
-
22:30
Southampton
-
Norwich
-
23:15
Liverpool
-
Everton
Fransa - Ligue 1 IY
-
21:00
Amiens
-
Reims
-
21:00
Dijon
-
Montpellier
-
21:00
Metz
-
Rennes
-
21:00
St Etienne
-
Nice
-
21:00
Toulouse
-
Monaco
-
23:05
Paris SG
-
Nantes
Brezilya - Brasileirao A IY
-
00:00
Bahia
-
Vasco da Gama
-
00:00
Chapecoense
-
CSA
-
00:00
Flamengo
-
Avai
-
00:00
Fluminense
-
Fortaleza
-
00:00
Gremio
-
Cruzeiro
-
00:00
Palmeiras
-
Goias
-
00:00
Sao Paulo
-
Internacional
İskoçya - Premier League IY
-
22:45
Aberdeen
-
Rangers
-
22:45
Celtic
-
Hamilton
-
22:45
Hearts
-
Livingston
-
22:45
Kilmarnock
-
St Johnstone
-
22:45
Ross County
-
Hibernian
-
22:45
St Mirren
-
Motherwell
Portekiz - Carlsberg Cup - 3. Tur - Grup - B IY
-
21:45
Setubal
-
Guimaraes
Portekiz - Carlsberg Cup - 3. Tur - Grup - C IY
-
23:45
Gil Vicente
-
Sporting Lisbon
Yunanistan - Yunanistan kupası IY
-
16:00
Ofi
-
Kavala
-
16:00
Asteras Tripolis
-
Platanias
-
18:15
Panionios
-
Olympiakos Volou
Romanya - Birinci Lig IY
-
15:00
Academica Clinceni
-
AFC Hermannstadt
-
19:00
CFR Cluj
-
ACS Sepsi
-
21:30
Dinamo Bükreş
-
Chindia Târgoviste
Polonya - Polonya Kupası IY
-
14:15
Stal Stalowa Wola
-
Lech Poznan
-
19:45
Lechia Gdansk
-
Zaglebie Lubin
-
22:45
GKS Tychy
-
Lodzki KS
İngiltere - Johnstone's Paint Trophy IY
-
22:00
Exeter
-
Oxford Utd
-
22:30
Peterborough
-
Ipswich
-
22:45
Bristol Rovers
-
Leyton Orient
İtalya - İtalya Kupası IY
-
17:00
Sassuolo
-
Perugia
-
20:00
SPAL
-
Lecce
-
21:00
Cagliari
-
Sampdoria
-
21:00
Parma
-
Frosinone
-
23:00
Udinese
-
Bologna
Belçika - Kupa IY
-
22:00
Zulte-Waregem
-
Sint-Truiden
-
22:00
Kortrijk
-
Eupen
-
22:00
R.Union Saint-Gilloise
-
Westerlo
-
22:30
Oostende
-
Club Brugge
-
22:45
Charleroi
-
Gent
Almanya - Bölgesel Kuzey Ligi IY
-
21:30
Hamburger SV Am.
-
Lüneburger Sport-Klub Hansa
Macaristan - Magyar Kupa IY
-
14:00
Pecs
-
Kisvarda FC
-
14:00
Vác FC
-
Ujpest
-
14:00
Dorogi FC
-
Debreceni VSC
-
20:00
Gyor
-
Mezokövesdi Zsóry
-
20:00
Dunaújváros PASE
-
BFC Siófok
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç