menu refresh

18.10.2019 tarihli at yarışı programı


18.10.2019 tarihli İstanbul at yarışı programı
1 nolu koşu 17:15 - Handikap 14 /H2 - 2 Yaşlı İngilizler - 1200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BRATİSLAVA BB
2yde
58,5
H.ÇİZİK
1
47
1134
2.
WOUND HURF FULL KG SK BB
2yde
58
A.SÖZEN
6
46
451142
3.
HODJA KG K DB
2yde
56
D.YILDIZ
8DS
42
431353
4.
HALLEY
2yad
55
MÜS.ÇELİK
2
40
1
5.
AĞRI KASIRGASI KG DB SK
2yde
54
M.KAYA
5
38
7551
6.
JABEL KG SK
2yad
53,5
A.KAÇMAZ
4
37
4194
7.
SENARA ACERO KG K
2ydd
51
MER.ÇELİK AP
3
34
551
8.
FORTE SARP KG DB
2yde
50
G.YILDIZ
7DS
25
983
2 nolu koşu 18:00 - Handikap 17 /H1 - 3 Yaşlı İngilizler - 2100 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
GÖDEK SK
3yde
62
G.KOCAKAYA
2
87
143515
2.
INVINCIBLE BABY K DB
3yde
55
H.ÇİZİK
3
73
563111
3.
MAGNUS DB SKG SK
3ydg
53
H.KARATAŞ
1
69
937112
4.
ROCKABYE KG SK
3yde
51
MER.ÇELİK AP
4
67
733492
5.
SILVER ARROW DB SK
3ykd
50
A.KAÇMAZ
5DS
59
609143
6.
CARROT KG K BB
3yde
50
MÜS.ÇELİK
7DS
54
662213
7.
WIN BY ME DB SK
3yae
50
B.AVERBAK
6DS
51
165848
3 nolu koşu 18:30 - KV-7 - 3 ve Yukarı İngilizler - 1400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
SEMİH BEY K DB BB
4yda
61
A.SÖZEN
7
86
415465
2.
ULUDAZ KG SK
6yda
61
A.ÇELİK
3
97
454554
3.
MAKAMBO KG DB SK SGKR
4yaa
60
G.KOCAKAYA
9DS
89
411151
4.
MAGFELLOW DB
7yda
58
H.ÇİZİK
1
88
713212
5.
EYÜPŞAH SKG SK
3yae
57,5
Ö.YILDIRIM
2
71
122212
6.
LUMINESCENCE KG SK BB
3yae
57,5
GÖKH.GÖKÇE
5
69
322103
7.
THE DAUGHTER SUN KG SK
7ydk
55
MÜS.ÇELİK
6
91
235431
8.
TIME OUT ÖG
3yae
54,5
M.KAYA
4
51
269581
9.
MINE OF FIRE K DB
3ydd
53,5
H.KARATAŞ
8
91
675271
4 nolu koşu 19:00 - ŞARTLI 1 - 2 Yaşlı İngilizler - 1300 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BEYKOZ K
2yde
57
H.ÇİZİK
6
0
-
2.
BOZDAĞ BEYİ KG
2yae
57
Ö.YILDIRIM
2
0
-
3.
BULUT AĞA SKG SK
2yde
57
M.DEMİRBAŞ
13DS
0
-
4.
EYVAH MEHMET SKG SK
2yde
57
M.KAYA
1
0
-
5.
LIVE THE MOMENT
2yae
57
A.KAÇMAZ
4
0
-
6.
PETER PANS DREAM SKG SK
2yde
57
D.YILDIZ
9
0
-
7.
THE LAST DREAM SK
2yde
57
GÖKH.GÖKÇE
5
0
-
8.
TIME TO INVOLVE K
2yde
57
H.KARATAŞ
3
0
-
9.
VURGUN
2yde
57
İ.SOYAD
11
0
-
10.
ASLI GELİN KG K
2ydd
55
MÜS.ÇELİK
12DS
0
-
11.
BAZILLION K
2ydd
55
A.ÇELİK
7
0
-
12.
MISS TONYA KG K
2ydd
55
A.SÖZEN
8
0
-
13.
OTTOMAN GIRL KG K
2ydd
55
A.ASLAN
10
0
-
5 nolu koşu 19:30 - A 3 - 3 ve Yukarı İngilizler - 1200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AFTER FOREVER KG
4yda
60
Ö.YILDIRIM
3
90
222612
2.
MY BILLIONAIRE KG DB
6yda
60
A.ÇELİK
5DS
101
322125
3.
CHERI CHERI LADY KG DB SK
7ydk
58
S.BOYRAZ
6DS
105
913142
4.
HAWKING DB SK
3yde
57,5
H.KARATAŞ
4
92
316112
5.
KENOBI SKG SK
3yde
57,5
G.KOCAKAYA
2
96
721713
6.
BEKLENEN SKG SK
3ydd
55,5
MÜS.ÇELİK
1
94
101131
6 nolu koşu 20:00 - Handikap 16/DHÖW /H1 - 4 Yaşlı Araplar - 2400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ACIDİLLİ FATİH KG K GKR
4yka
59
B.ÇIĞLA AP
2
55
059459
2.
BEKİR KG
4yka
60,5
D.YILDIZ
7DS
52
152008
3.
KAPIDAĞ DB
4yaa
58,5
H.ÇİZİK
6
48
134120
4.
BEYHANEFE KG DB SK
4yka
61
A.KAÇMAZ
4
53
416421
5.
ÖZDOĞA DB
4ydk
57,5
M.KAYA
1
46
629531
6.
UĞURSEL DB
4yda
54,5
MER.ÇELİK AP
5
42
941007
7.
OLRIC KG SK GKR
4yka
51
M.HAMEDİ
3
33
047096
7 nolu koşu 20:30 - SATIŞ 3/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ARAPOVİÇ KG DB SK
3yke
57
GÖKH.GÖKÇE
11DS
36
672670
2.
ÖNERHAN KG K
3yke
57
D.YILDIZ
10DS
35
294195
3.
PİST KRALI KG K
3yae
57
M.KAYA
12DS
43
535701
4.
RUDRA KG K
3yae
57
A.SÖZEN
5
42
15804
5.
SUKAYA KG SK
3yke
57
G.YILDIZ
2
39
536252
6.
FEVZİ ABİ DB SK
3yke
56
H.ÇİZİK
9
38
251062
7.
OVA BEYİ DB SK BB
3yke
56
M.DEMİRBAŞ
4
27
530633
8.
BERSUN ATEŞİ K
3ykd
55
Y.AKTAŞ
3
32
242318
9.
BEGÜMTAY
3yad
54
A.KAÇMAZ
8
34
0881
10.
ESKİHİSAR KG K GKR
3yke
54
A.ÇELİK
1
34
536189
11.
ALARAGÜLÜ KG DB SK
3yad
50
M.HAMEDİ
7
33
967531
12.
KAMAKAYA KG K DB
3ykd
55
A.ASLAN
6
37
527400
8 nolu koşu 21:00 - Handikap 16/DHÖW/Diş - 4 ve Yukarı Araplar - 1500 Sentetik
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
RENGÜL YP
8ykk
63
M.KAYA
10
73
661409
2.
MALAKKA KG SK
5yak
60
G.KOCAKAYA
1
67
253312
3.
ALBUNEA KG SK
5ykk
59,5
A.ÇELİK
12DS
66
031214
4.
ZENGİNCE KG SK
5ykk
59,5
ADEM ŞEN
6
66
172037
5.
ECLIPSE KG K
5yak
53,5
MER.ÇELİK AP
4
56
180706
6.
GÜZELÇOCUK SK
4ydk
50,5
MÜS.ÇELİK
2
51
732214
7.
SİGNORA KG K DB
6ykk
50,5
G.YILDIZ
9
48
977580
8.
ALOYSHA KG DB
5ykk
47,5
M.AKDAĞ AP
11DS
48
163007
9.
PEXUSS KG K
7yak
50,5
H.ÇİZİK
7
48
715133
10.
ZORMÜZEYYEN K DB SKG
4ykk
50
A.KAÇMAZ
3
46
519621
11.
ELZEMİM KG K GKR
4ydk
50
B.AVERBAK
8
40
470007
12.
HANIM HANIM KG DB SK
4yak
50
A.ASLAN
5
37
247423
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç