menu refresh

17.11.2019 tarihli maçlar ve maç sonuçları

Sadece CANLI maç sonuçlarını görmek için tıklayın
Uluslararası - Avrupa Şampiyonası - Eleme - Grup - A IY
-
20:00
Bulgaristan
-
Çek Cumhuriyeti
-
20:00
Kosovo
-
İngiltere
Uluslararası - Avrupa Şampiyonası - Eleme - Grup - B IY
-
17:00
Lüksemburg
-
Portekiz
-
17:00
Sırbistan
-
Ukrayna
Uluslararası - Avrupa Şampiyonası - Eleme - Grup - H IY
-
22:45
Arnavutluk
-
Fransa
-
22:45
Andorra
-
Türkiye
-
22:45
Moldova
-
İzlanda
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup A IY
-
15:00
Çad
-
Mali
-
19:00
Gine
-
Namibya
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup B IY
-
14:00
South Sudan
-
Burkina Faso
-
16:00
Uganda
-
Malawi
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup C IY
-
16:00
Güney Afrika
-
Sudan
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup D IY
-
22:00
Gabon
-
Angola
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup F IY
-
19:00
Ruanda
-
Kamerun
Uluslararası - Afrika Uluslar Kupası - Elemeler - Grup I IY
-
16:00
Swaziland
-
Senegal
-
19:00
Kongo
-
Guinea Bissau
Brezilya - Brasileirao A IY
-
MS
Fluminense
1 - 1
Atletico Mineiro
-
22:00
Bahia
-
Palmeiras
-
22:00
Gremio
-
Flamengo
-
00:00
Atletico Paranaense
-
Botafogo
-
00:00
Chapecoense
-
Ceará
-
00:00
Corinthians
-
Internacional
Uluslararası - Uluslararası dostluk maçları IY
-
17:00
Litvanya
-
Yeni Zelanda
İspanya - İkinci Ligi IY
-
14:00
Ponferradina
-
Girona
-
16:00
Alcorcón
-
Malaga
-
18:00
Oviedo
-
Sporting Gijón
-
20:30
Lugo
-
Santander
-
20:30
Mirandes
-
Las Palmas
-
23:00
Tenerife
-
Cadiz
Brezilya - Brasileirão B IY
-
MS
Londrina
1 - 1
Botafogo SP
-
22:00
Sao Bento
-
Brazil De Pelotas
-
22:00
Sport Recife
-
Vila Nova GO
Danimarka - 1. Lig IY
-
15:45
Næstved
-
Fremad Amager
-
17:00
Skive
-
Kolding
Hollanda - Jupiler Lig IY
-
14:15
Telstar
-
Go Ahead Eagles
-
16:30
Den Bosch
-
Excelsior
-
18:45
Cambuur
-
Almere City
Türkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup IY
-
13:00
Amed Sportif Faliyetler
-
Afjet Afyonspor
-
13:00
Hekimoğlu Trabzon
-
Samsunspor
-
13:00
Şanlıurfaspor
-
Sarıyer
-
13:30
İnegölspor
-
Buğsaşspor
-
13:30
Kırklarelispor
-
Tarsus Idman Yurdu
-
13:30
Çorum Bld.Spor
-
Manisa BB
-
13:30
Zonguldak Kömürspor
-
Gümüşhanespor
Türkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup IY
-
13:00
Bayburt Grup Özel Idare
-
Etimesgut Bld.
-
13:00
Elazığspor
-
Sivas Dört EB
-
13:00
Karabükspor
-
Bodrum Bld.
-
13:30
Bandırmaspor
-
Ergene Velimese Spor
-
13:30
Kastamonuspor
-
Van Büyüksehir Bld.
-
13:30
Kirsehir Köy Hizmetleri
-
Utaş Uşakspor
-
13:30
Niğde Belediyespor
-
Kahramanmaraşspor
-
14:30
Sakaryaspor
-
Eyüpspor
İngiltere - Lig 1 IY
-
15:00
Tranmere
-
Wycombe
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 1 IY
-
13:00
24Erzincanspor
-
Kızılcabölükspor
-
13:30
68 Aksaray Belediyespor
-
Yomraspor
-
13:30
Düzcespor
-
Karaköprü Belediyespor
-
13:30
Erzin Bld.
-
Tokatspor
-
13:30
Manisaspor
-
Çatalca Spor
-
13:30
Şile Yıldızspor
-
Artvin Hopaspor
-
13:30
Tire 1922 Spor
-
Orduspor
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 2 IY
-
13:00
1877 Alemdağspor
-
Elaziz Bld.
-
13:00
Fatsa Bld.
-
Agri 1970 Spor
-
13:30
Erbaaspor
-
Payas Bld.
-
13:30
Karşıyaka
-
Fethiyespor
-
13:30
Kemerspor 2003
-
Kocaelispor
-
13:30
Kozan Bld.
-
Cizre Basra Spor
Türkiye - 3. Ligi - Grup - 3 IY
-
13:00
Batman Petrolspor
-
Halide Edip Adivar
-
13:00
1954 Kelkit Belediyespor
-
Modafen Spor
-
13:30
Yeni Altindag Bld.
-
Karacabey Birlik Spor
-
13:30
Darıca G.Birligi
-
Diyarbakırspor
-
13:30
Muglaspor
-
Malatya Yesilyurt Spor
-
13:30
Nazilli Bld.
-
Nevsehirspor Gençlik
-
13:30
Somaspor
-
Pazarspor
-
13:30
Y.Yozgatspor
-
Gölcükspor
Uluslararası - Kulüp Hazırlık Maçları IY
-
16:00
Krasnodar
-
Rostov
Rusya - 1. Lig IY
-
12:00
FC Enisey
-
Tom Tomsk
-
13:00
Tekstilshik
-
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
-
13:30
Spartak Moskva-2
-
Luch-Energiya
-
14:00
Avangard Kursk
-
Shinik
-
15:00
Mordovia Saransk
-
Fakel Voronezh
-
15:00
FC Volga-Olimpiyets
-
FC Chayka
-
15:00
Rotor
-
Krasnodar-2
-
16:00
Torpedo Armavir
-
Torpedo Moskva
-
17:00
Baltika
-
SKA-Energia
-
17:00
Khimki
-
Chertanovo
Almanya - Bölgesel Kuzey Ligi IY
-
16:00
VfB Oldenburg
-
Holstein Kiel II
-
16:00
FC Eintracht Norderstedt
-
Lüneburger Sport-Klub Hansa
-
16:00
TSV Havelse
-
SV Drochtersen/Assel
Peru - Primera División Clausura IY
-
45'+
Academia Cantolao
0 - 0
Carlos A. Manucci
-
04:00
Sport Boys
-
Deportivo Binacional
-
19:00
Sporting Cristal
-
Alianza Universidad
-
21:00
Deportivo Municipal
-
Universidad San Martín
-
23:30
Univ De Cajamarca
-
Universitario
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç