menu refresh

13.08.2019 tarihli at yarışı programı


13.08.2019 tarihli Ankara at yarışı programı
1 nolu koşu 14:00 - ŞARTLI 2 - 2 Yaşlı İngilizler - 1400 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BAYDEMİR DB SKG SK
2yae
54
M.AKYAVUZ
6DS
0
56
2.
VAMOS DB
2yde
54
MÜS.ÇELİK
4
0
4
3.
DİMİTRA KG DB
2ydd
52
U.TEMUR
1
0
5
4.
EFELİ EMİNE SKG SK
2ydd
52
S.ERKUŞ
5
6
997
5.
SERSERİ KIZ K DB
2ydd
52
B.KILINÇ
2
0
67
6.
SMILEY ROSE KG K
2yad
54
MAHSUN TURAN AP
3
14
76458
2 nolu koşu 14:30 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AĞA BABAM KG
3yae
57
E.SİNCAN
2
0
9
2.
ATARDAMAR KG K
3yae
57
B.KILINÇ
15DS
0
80
3.
BAŞ BARON KG SK
3yae
53
E.ÇANKAYA AP
10
8
000
4.
GODFATHER KG K GKR
3yae
55
MAHSUN TURAN AP
9
16
4085
5.
GÖKDAĞI KG DB
3yae
57
M.AKYAVUZ
8
0
67
6.
GÜVENAĞA KG K DB GKR
3yae
57
A.KURŞUN
13
27
7274
7.
İKİ DEMİRKIR KG SK
3yke
57
H.İ.AKKAYA
11
0
0
8.
KIRKEL
3yae
53
M.G.ARSLAN AP
4
3
96009
9.
SİLVERTAY KG
3yde
57
A.ÇELİK
3
29
4024
10.
SON FIRTINA KG DB
3yke
54
M.K.KUMBASAR AP
7
0
30
11.
DİZDARIM SKG SK
3yad
55
MÜS.ÇELİK
1
36
2244
12.
GEL GAYRI DB SK
3ydd
55
E.TUNÇ
14
20
3508
13.
MEİS KG DB SK
3ydd
55
V.DEMİR
6
28
8247
14.
NAZDARIM KG SK
3yad
55
H.ÇİZİK
5
29
333823
15.
SUCAN KG DB SK
3yad
55
İS.DEMİR AP
12
4
0070
3 nolu koşu 15:00 - ŞARTLI 5 - 3 Yaşlı İngilizler - 2400 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
JACOBIN KG DB
3ydg
60
A.KURŞUN
2
62
123111
2.
LUCID KG
3yde
54
MÜS.ÇELİK
1
51
086253
3.
SONBAHAR DB SK
3ydd
52
H.KILIÇARSLAN
3DS
24
180077
4 nolu koşu 15:30 - Handikap 16 /H1 - 3 ve Yukarı İngilizler - 2200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
HIGH PRESSURE KG DB
4yda
61
D.KAYA AP
9DS
73
046124
2.
LUCKY FALCON KG DB SK
4yda
58,5
E.ŞİMŞEK AP
3DS
70
125914
3.
ÖZÜN KG SK
5yaa
58
İS.DEMİR AP
7DS
69
575266
4.
HALİLŞAH KG DB SK
4yaa
58,5
M.K.KUMBASAR AP
5DS
68
756885
5.
KAISER SOZE KG DB SK
4yda
59,5
A.KURŞUN
1
66
642918
6.
DIDONATO KG SK
4ydk
56,5
MÜS.ÇELİK
4DS
60
133719
7.
ÖZDEMİR KG SK
6yda
55,5
H.ÇİZİK
8DS
58
114397
8.
BRACCIOFERRO
8yda
53,5
S.ERKUŞ
2DS
54
324518
9.
KING DADAŞ DB
4yda
50
E.SİNCAN
6DS
43
503456
5 nolu koşu 16:00 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
BAHTİYAR BABA KG K
3yde
57
E.TUNÇ
8
22
675438
2.
CİVAN ALİ DB
3yke
57
U.TEMUR
15DS
15
000877
3.
ÇAKAR ŞAH KG DB SK
3yae
57
V.DEMİR
12
28
55652
4.
ÇİVİCİ KG
3yae
54
M.K.KUMBASAR AP
14DS
26
736
5.
DAĞ DELİSİ KG K
3yde
57
S.ERKUŞ
4
0
4
6.
ESKİHİSAR KG K GKR
3yke
57
H.ÇİZİK
11
0
5
7.
KARAKÖPRÜ KG DB
3yae
57
M.BAYIR
7
0
5
8.
KIRAL BAB KG
3yke
57
M.AKYAVUZ
6
18
3900
9.
KURUŞUNOĞLU
3yae
55
M.A.SOLMAZ AP
13
17
856070
10.
ÖZILDIR KG
3yde
57
M.KESKİN
9
0
-
11.
AKREBİNKIZI
3ykd
55
İS.DEMİR AP
5
24
3640
12.
ASLANSEDA K
3ykd
55
E.SİNCAN
10
0
47
13.
EFSUNKIZ KG K
3ykd
55
U.SARICA AP
1
2
000
14.
NAZZA KG K
3ykd
54
MAHSUN TURAN AP
2
0
37
15.
ROJA KG DB SK
3ykd
55
H.İ.AKKAYA
3
4
899
6 nolu koşu 16:30 - ŞARTLI 2/DHÖW - 4 ve Yukarı Araplar - 1300 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
AKAĞAÇ KG K
5yaa
60
M.A.SOLMAZ AP
12DS
73
551720
2.
TAKIL BERİ KG
8yka
59
D.KAYA AP
14DS
53
015855
3.
ALTIN KRAL
6yaa
61
E.SİNCAN
9
26
747779
4.
ÖZPAR KG DB SK
5yaa
60
O.GÖKÇE AP
6
75
282553
5.
KISMET KIZ K
6ykk
57
H.ÇANAKÇI AP
2
29
673657
6.
ÖZREİS KG SK
7yka
55
E.ŞİMŞEK AP
5
42
006610
7.
ÖZYEL KG K
6yaa
59
M.KESKİN
4
70
325576
8.
KÜÇÜK DEMİRKIRIM SKG SK
6yka
57
M.AKYAVUZ
8
29
865078
9.
ŞEHLEVENT KG DB
6yaa
57
A.KURŞUN
10
53
007466
10.
MİRZALAĞA SKG SK
6yka
56
V.DEMİR
13DS
51
079080
11.
BABA SAHAKIRAN KG K DB
4yka
55
MAHSUN TURAN AP
11DS
28
550688
12.
GÖKÇE EFE KG
4yka
55
H.ÇİZİK
3
18
807649
13.
FERZANDE KIZ KG DB
5yak
52
E.ÇANKAYA AP
1
23
028570
14.
SARIBERRAN KG SK
4ykk
53
M.K.KUMBASAR AP
7
29
805000
7 nolu koşu 17:00 - Handikap 16/DHÖW /H1 - 4 Yaşlı Araplar - 1400 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
DERİN MAVİ KG DB
4yaa
59,5
D.KAYA AP
2
67
752624
2.
ASRASYAD KG
4yaa
61
A.ÇELİK
7DS
66
413163
3.
ÇETİNSU KG DB SK
4yka
57
İ.DİNAR
3
58
347115
4.
EFİL EFİL KG SK
4ykk
57
A.KURŞUN
1
58
112626
5.
DÜNÜR KG DB SK
4yaa
53,5
H.ÇİZİK
6DS
51
926241
6.
YAZ AĞASI KG SK
4yka
52,5
MÜS.ÇELİK
5DS
49
154374
7.
SANCAKBEYOĞLU KG SK
4yaa
50
M.A.SOLMAZ AP
8DS
42
106456
8.
KUTUPHAN KG K
4yda
50
M.KESKİN
4
36
21
8 nolu koşu 17:30 - Maiden/DHÖW - 3 Yaşlı Araplar - 1200 Kum
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
ALİŞAN DEDEM KG
3yke
57
E.SİNCAN
1
0
80
2.
AYBET KG K
3yke
57
HAKAN YILDIZ
5
0
5
3.
ÇİLİNGİR KG
3yde
57
M.BAYIR
9
0
2
4.
DAŞÇI POYRAZ SKG SK
3yke
57
A.ÇELİK
7
29
676246
5.
DEDEVEYSİ KG
3yae
54
U.SARICA AP
2
0
00
6.
FIRTINA ELMAN KG
3yae
55
M.A.SOLMAZ AP
11
20
8049
7.
MÜRÜLÜ KG K
3yae
57
H.ÇİZİK
4
0
20
8.
ÖKTEM KG
3yde
57
A.KURŞUN
12
29
827
9.
SER VASİYET KG
3yde
57
V.DEMİR
14
0
9
10.
YAHYABABA KG
3yke
55
O.GÖKÇE AP
15DS
29
062374
11.
ASİL GÜLNUR KG K
3yad
55
M.KESKİN
3
0
58
12.
BEGÜMTAY
3yad
55
E.ŞİMŞEK AP
6
0
08
13.
GÜZEL ASİYA KG SK
3ykd
52
M.K.KUMBASAR AP
10
8
90666
14.
SERPİN TAY SK
3ykd
55
E.TUNÇ
13
0
9
15.
SİVASLIKIZI KG
3ykd
55
M.AKYAVUZ
8
30
743673
9 nolu koşu 18:00 - Handikap 14/Dişi /H1 - 3 Yaşlı İngilizler - 1200 Çim
 
at
yaş
kilo
jokey
st
h
son 6
1.
GİZMO K DB
3ydd
61,5
V.DEMİR
8
55
578648
2.
STORM LIFE DB SK
3ydd
57,5
E.ŞİMŞEK AP
13DS
53
491427
3.
EYLÜLCEMRE BB
3ydd
55,5
MAHSUN TURAN AP
9
45
793786
4.
MISS MATRA SKG SK
3ydd
56
H.İ.AKKAYA
1
44
038150
5.
MY INFINITY K
3ydd
55
B.KILINÇ
12DS
42
070400
6.
LYUDMILA K DB SKG
3yad
53,5
S.ERKUŞ
6
39
879283
7.
PRENSES NİLÜFER
3ydd
53
M.K.KUMBASAR AP
4
38
115400
8.
NO DRAMA KG
3ydd
52
MÜS.ÇELİK
7
36
164664
9.
QUITO KG DB SK
3yad
52
H.ÇİZİK
14DS
36
344917
10.
PROMIRA KG K
3ydd
51,5
U.TEMUR
3
35
921677
11.
AFBRİ DB SKG SK
3yad
50
M.KESKİN
10
29
244000
12.
DIRECT WIN KG DB
3ydd
50
M.A.SOLMAZ AP
2
28
329348
13.
CONTES SK
3ydd
50
E.TUNÇ
5
25
534207
14.
MONTA TAMARA KG DB SK
3ydd
50
R.CİHAN
11
28
070452
futbolingo.com'un masaüstü sürümüne geç